Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Değirmenci: ayrı bir inceleme konusu

Avukat Değirmenci, hakkında İdare, Ceza ve Hukuk Mahkemeleri’nde yüzlerce dava açılan Erdek Belediye Başkanlığı ve Hüseyin Sarı ayrı bir inceleme konusu olduğunu söyledi.

Avukat Değirmenci, hakkında

Avukat Yüksel Değirmenci, hukuksuz uygulamalarından dolayı hakkında yüzlerce dava açılan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın ayrı bir akademik inceleme konusu olduğunu söyledi. Sarı hakkında açılmış yüzlerce hukuka aykırılık davalarının bulunduğunun altını çizen Değirmenci, “Bu kadar hukuka aykırı uygulamalar, bu kadar vatandaş şikayetlerinin olduğu bir ilçede yüzlerce davanın açılmış olması ayrı bir inceleme konusudur” dedi.

Bugüne kadar İdare, Ceza ve Hukuk Mahkemeleri’nde Erdek Belediye Başkanlığı ve Hüseyin Sarı hakkında açılmış çok sayıda davanın bulunduğunun altını çizen Değirmenci, Sarı’nın görülen bu davalarla ilgili bilerek ve kasıtlı olarak gerçek dışı beyanlarda bulunarak şahısları ilçe sakinlerine hedef gösterdiğini öne sürdü. Müvekkili olduğu davalarla ilgili gerçek dışı beyanlarda bulunan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklayan Değirmenci, “Gerçek dışı beyanlarda bulunmak insanı olarak doğru değildir. Vicdani olarak doğru değildir. Yasal olarak hiç doğru değildir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyüksehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber Karakoyun Sahil Yenice’yi Şenlendirdi