Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Değirmenci’den siyasi ahlak dersi

Cumhuriyet Halk Partisi Erdek

Cumhuriyet Halk Partisi Erdek Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Değirmenci, “Mensubu olmaktan gurur duyduğum partim 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde beni başkan aday göstermemesi halinde başka bir partiden başkan adayı olmam. Sıradan bir üye olarak partimin başarısı için bir nefer olarak çalışırım. Bunun sözünü buradan veriyorum. Diğer adaylardan da bunun sözünü istiyorum” dedi.

-Siyasi geleceğimi yalan üzerine kurmadım
Bugüne kirliliğe bulaşmadığını ve siyasi geleceğini yalan üzerine kurmadığını dile getiren Değirmenci, “Mensubu olmaktan daima onur ve guru duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’ne asla yanlış yapmadım. Siyasi geleceğim için asla partimi değiştirmem, değiştirmeyeceğimde. Tüm partiler ve adaylarının amacı iktidar olabilmektir. Realiteden uzak vaatlerle oy devşirerek yerel iktidarı kazanabilir, hükmetme yetkisi sağlayabilirsiniz. Ancak siyasal meşruiyeti sağlayamazsınız. Siyasal meşruiyetin yokluğu ise toplumda her zaman huzursuzluk yaratan bir durumdur” ifadesini kullandı.

Değirmenci’nin bu açıklması geçtiğimiz günlerde kurultay sürecindeki tavrı ve hakkında açılan çok sayıda davadan dolayı Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterilme problemi yaşadığı için AK Parti ve İYİ Parti ile flört eden Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’ya adeta ahlak dersi nitelğinde.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bölgemizin en önemli tarım ürünlerinin
Sıradaki Haber FİDANCILIK SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI