Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Değirmenci’den üslup uyarısı

Cumhuriyet Halk Partisi Erdek

Cumhuriyet Halk Partisi Erdek Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Yüksel Değirmenci, seçim çalışmaları kapsamında Erdek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aydın Tekin ve Erdek Esnaf Odası Başkanı Mahmut Cambaz’ı ziyaret etti.

Esnafcamiasının sorunlarını dinleyen Yüksel Değirmenci, ilçe siyasetinde barışdilinin hâkim olması gerektiğinin altını çizdi. Yerel yöneticilerin ilçede gerginliğiarttırıcı söylem ve ifadelerden biran önce vazgeçmeleri gerektiğini dilegetiren Değirmenci, bu söylemlerin ilçeyi kutuplaştırdığını öne sürdü.  

Uzlaşmacı bir dil ve diyalog ortamı olmadığı sürece toplumun rahat etmesinin mümkün olamayacağına dikkat çeken Değirmenci “İlçede barış dilinin hâkim olabilmesi için 31 Mart yerel seçimleri öncesinde tüm siyasi partilerin ilçe temsilcilikleri, belediye başkan aday adayları seçim çalışmalarında siyaset diline dikkat etmeleri gerekmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi Erdek Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışmalarımda buna hep dikkat ettim, etmeye de devam edeceğim. İlçeyi kutuplaştırarak kimlik siyasetinin yaygınlaşmasına bir aday adayı asla müsaade etmeyeceğim” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı