Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Değiştik”

Bandırma Ticaret Odası 8.Meslek

Bandırma Ticaret Odası 8.Meslek Komitesi Başkanı Medeni Uygur, koronavirüs salgınıyla birlikte ilçedeki tüketici alışkanlıklarının değiştiğini söyledi.

Koronavarüs salgınına kadar ilçedeki tüketicilerin listeyle alışveriş yapmadıklarına dikkat çeken Uygur” Koronavirüs salgını, tüketici alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştirdi. Artık tüketicilerin büyük bir kısmı gerek virüs kapma endişesinden gerekse daha az risk için ihtiyaçlarının listesini evde yaparak markete gidiyor. Önceden liste yapmadan markete giden ilçe sakinleri, şimdi markette gezerek alışveriş yapmayı değil ellerindeki listeye bakarak alışveriş yapmayı tercih ediyorlar”dedi.

Bandırmalıların virüsle beraber sık sık ve rahatça dışarı çıkma alışkanlıklarını da kaybettiğine dikkat çeken Uygur, “Artık acil ihtiyaçlar belirleniyor ve hiç vakit kaybetmeden alışveriş tamamlanıp eve dönüyorlar. Virüs salgını ilçedeki tüketicilerin alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştirdi. Bu değişikliğin salgın sonrasında da devam edeceğini düşünüyorum”ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edremit Belediyesi’nde Emlak ve İstimlaktan
Sıradaki Haber Her gün yeni bir bombası patlıyor