Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Demiraslan’dan miting değerlendirmesi

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Balıkesir mitingini gazetecilere değerlendirdi.

AK Parti Balıkesir İl

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Atatürk Stadyumunda gerçekleştirdiği mitingi değerlendirdi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sevgisiyle stadın dolup taştığına dikkat çeken Demiraslan, “Kuva yi Milliye şehri Balıkesir’in yiğit insanları söz konusu vatan olduğunda gerisini teferruat sayar. Balıkesir milli mücadelenin fitilinin ateşlendiği kurtuluş ve kuruluş mücadelesinin şehridir. Bu gücü stadyumu doldurarak, güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye istediklerini ve milletin adamının arkasında olduklarını bir kez daha göstermiş oldular. Stadyumda olan her bir hemşerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ MİLLETİN ADAMI”
Stadyumdaki coşkunun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da çok heyecanlandırdığını söyleyen Demiraslan, 24 Haziran seçimleri öncesi kutlu yürüyüşün liderine Balıkesirlilerin çok büyük bir moral verdiğini ifade etti. Stadyumda 7’den 70’e, köylüden kentliye, zenginden fakire herkesin bir arada olduğunu belirten Başkan Demiraslan, bunda en büyük etkinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletin içinden gelmesi olduğunu söyledi. Demiraslan, “Cumhurbaşkanımız, dün neyse, bugün de o. Yarın da öyle olacak. Milletle bu denli bütünleşmesi, her meydanda karşılık bulması, siyaset yolculuğunu millete rağmen değil, milletle birlikte yürümesinden geliyor. Dün gece mitingden sonra hem iftarda hem iftar sonrası vatandaşlarla bir araya gelmesi bunun en büyük göstergesi” diye konuştu.

“9’DA 9 SÖZÜNÜ TUTMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesirlilerden 9’da 9 sözü aldığını vurgulayan Demiraslan, “Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutabilmek için şimdi uyumak dahi yok. Son ana kadar bütün teşkilatlarımız ve milletvekili adaylarımızla Balıkesir’de sahada olacağız” diye konuştu. ‘Vakit Balıkesir Vakti’ diyerek sözlerine devam eden Demiraslan, 16 yıllık iktidarları döneminde Balıkesir’e yapılan 25 katrilyonluk yatırımın, bundan sonra ki süreçte de artarak devam edeceğini söyledi. Ortada çok kirli bir oyun olduğunun altını çizen Başkan Demiraslan, 15 Temmuz’da milletin iradesine sahip çıkan Balıkesirlilerin, 24 Haziran seçimlerinde de kirli oyunu bozacaklarını ve istikrardan yana tavır koyacağına inandığını dile getirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğa Mahalle Muhtarlığının, halkımız arasında
Sıradaki Haber ilk köy hayrı Doğa’da yapıldı