Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Deniz bayrağı Özışık’a teslim etti

Deniz bayrağı Özışık’a teslim etti

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığında devri teslim töreni. Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, düzenlenen törenle görevini Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Özışık’a devretti. Devir teslim törenine Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Bülend Sağlam ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Burhan Deniz’e bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Gelecek Partisi İl Başkanı Sağlam “Deniz herkesin cesaret edemeyeceği bir ortamda bir cesaretle elini taşın altına koyarak ilçe başkanlığı görevini başarıyla yerine getirmiş, iktidara talip olan Gelecek Partisi’nin içerisinde kısa sürede önemli çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum” dedi.

-Yeni ilçe başkanımız Özışık’tır

Burhan Deniz ile ilgili gerek genel merkez gerekse il başkanlığı nezdinde her hangi bir sıkıntının bulunmadığına dikkat çeken Sağlam, “Bu bir dönem değişikliğidir. Bundan sonraki süreçte Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevini Aydın Özışık arkadaşımız yürütecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

-Devir aldığımız bayrağı daha ileri taşıyacağız

Aydın Özışık yaptığı açıklamasında “Denizle birlikte bu yola çıktık. Beni yol arkadaşı olarak seçtiği için kendisine huzurlarınıza teşekkür ederim. Bundan sonra kendisinden devir aldığımız bu bayrağı hep birlikte daha ileri taşımak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

-İlçe başkanlığından istifa ettim, partiden değil

Burhan Deniz’de açıklamasında “Öncelikli olarak bir şeyin altını çizmek isterim. Ben partimden istifa etmedim. İlçe başkanlığı görevimden istifa ettim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada partimin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim. Bizler Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na güvendiğimiz ve inandığımız için buradayız. Görev yaptığımız süre içerisinde güzel işler yaptığımızı düşünüyorum. Zaman zaman başka partiye geçeceğim konusunda spekülasyonlar yapılıyor. Ben Gelecek Partisi’ndeyim. Bir yere gitmiyorum. Bu konuda da her hangi bir görüşmem olmamıştır”dedi.

 

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BBB’den müjde!
Sıradaki Haber BBB’den müjde!