Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Deniz’den Mevlid Kandili mesajı

Deniz’den Mevlid Kandili mesajı

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanı Burhan Deniz, sosyal medya hesabından Mevlid  Kandili mesajı yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin hayatımızda vazgeçilmez bir yerinin bulunduğu dile getiren Deniz “Tüm alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlid Kandili de bu özel günlerin başında yer almaktadır. Alemlere rahmet olarak dünyaya gelen sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) doğduğu gece olan bu mübarek geceyi idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

-Hayatımızın her anında onu örnek almalıyız

Deniz devamında şunları söyledi “Doğumu ile insanlık tarihinin akışını değiştiren Peygamberimizin tebliğ ettiği ilahi mesajlar insanlık üzerindeki cehalet bulutlarını dağıtmıştır. Hayatımızın her anına örnek alınması gereken Peygamberimizin (S.A.V) hak ve adaleti gibi değerlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğu bugünlerde, Peygamber efendimizin yolunu takip ederek huzura kavuşabiliriz. Bu manevi gecenin, ruhlarımızın huzur bulmasına, feraha ermesine vesile olması dileklerimle Tüm İslam Âleminin ve Bandırmalı Hemşerilerimin Mevlid kandillerini kutlar ve hayırlara vesile olmasını dilerim”

Öte yandan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, Mevlid Kandili kapsamında ilçede kurulu bulunan Altunzade Yaşlı Bakımevi ziyaret ederek kandillerini kutladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimarlar Odası’nda bir dönem sona erdi
Sıradaki Haber Mimarlar Odası’nda bir dönem sona erdi