Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Derisay açıldı

Derisay açıldı

Gönen Deri Sanayicileri ve Karma İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde sahipliğini Abdullah Duran’ ın yaptığı Derisay Fabrikasının açılışı yapıldı. Açılışa Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Ak Parti Milletvekili Yavuz Subaşı, Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Ak Parti Gönen ilçe Başkanı Merve Üncük İşgüden ve çok sayıda konuk katıldı.

Açılışta konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Birol Şahin “Bir ilçenin, şehrin, ülkenin zenginleşmesinin yegane yolu üretimdir, katma değer oluşturmaktır. Dünyada covid19 salgını ile ekonomik bir kriz yaşanıyor, ülkeler küçülüyor. Ancak sadece Çin ve Türkiye büyüyor, çünkü bu iki ülke üretim ve ihracat odaklı bir ekonomi politikası uyguluyor. Türkiye kuruluşundan bu yana en büyük miktarda ihracata yaparak rekor kırıyor. Bu sayede Dünyadaki krizin etkisini en az hisseden ülkelerin başındayız” dedi.

Şahin devamında şunları söyledi “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği üretim, ihracat kalkınma hedefleri doğrultusunda yatırım yapan, üretimini çeşitlendirip arttıran sanayicilerimizi Büyükşehir Belediyemiz her zaman desteklemeye devam edecek. Balıkesir in parlayan yıldızlarından Gönen ilçemiz de Yücel Yılmaz başkanımızın özel değer verip desteklediği ve bu nedenle hızla markalaşan bir ilçemiz. Her sektörde yatırım ve üretim yapan, istihdam oluşturan herkesi tebrik ediyor bol kazançlar diliyorum.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”