Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Manyas DEVA’da Akol güven tazeledi

Deva Partisi Manyas İlçe

Deva Partisi Manyas İlçe Başkanlığının 1.Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Fatih Akol ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu, Ünal Özüak, Harun Balaban, Mahmut Karakış, Cenk Sarıbaş, Duygu Ilgaz, Yaşar Tokluoğlu, Yasemin Esen, Erdinç Demirdağ, Kübra Karagöz,Aytaç Gökkermeyan, Necat Kızılcık,Mehmet Can Kalyoncu, Serhat Sarıhan, Buğra Göktürk Yüce ve İsmigül Başaran’dan oluştu. Genel kurulda konuşan Deva Partisi Manyas İlçe Başkanı Fatih Akol “Güçlü bir Türkiye idealini gerçekleştirmek amacıyla Genel Başkanımız  Ali Babacan önderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Manyas Kurucu İlçe Başkanı olmaktan onur ve gurur duyuyorum” dedi.

-Huzurlu ve mutlu Manyas hayalimizi gerçekleştirmek istiyoruz  

Akol “Göreve geldikleri günden bu yana, refah seviyesinin yükseldiği , yaşanılabilir , tüketime değil üretime dayalı mutlu ve huzurlu bir Manyas hayalini içselleştirmiş, genç dinamik ve demokrasi inancı sonsuz bireyleri bir araya getirerek kurmuş olduğumuz yönetim kurulumuz ile karşınızdayız. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış, proje bazlı düşünen, Atatürk ilke ve inkılaplarının bilinciyle hareket eden,  bu şehri yıllarca sahipsiz bırakanların karşısında dik bir duruş sergileyerek biz varız, hastalığı biliyoruz, derdinizi görüyoruz ve deva olmak istiyoruz diyen bu ekip, canı gönülden inanıyorum ki, büyüklerimizin tecrübesi ve vatandaşlarımızın desteği ile , mahalle mahalle sokak sokak gezerek her hanenin kapısını çalacak, tebessüm ile gönülleri kazanacak,gönül sofralarında yer edinecek ve inandığımız bu değerleri tüm Manyas  halkı ile ortak değer haline getirecektir”ifadesini kullandı.

-DEVA adalet isteyenlerin partisidir

DEVA Partisi’nin ülkede adaletin yerleşmesi ve kalıcı hale gelmesini isteyenlerin partisi olduğunun altını çizen Akol “Adalet arayışımıza, demokrasi sevdamıza destek veren, seslendiren Başta Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve kurucu kadrolarımıza buradan bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Hepimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı demokrat ve kalkınmış bir ülke idealiyle yola çıktık. Temel insan haklarını kayıtsız şartsız korumak için, toplumun huzur ve refahını arttırmak için çalışacağız. Biz hukukun üstünlüğüne, özgürlüklere, çoğulculuğa, eşitliğe inananların partisiyiz. Biz demokrasiye inancı tam olanların partisiyiz. Umudumuz odur ki Manyas’ta ve ülkemizde çok daha güzel günler yaşayacak. Daha adil, daha özgür, daha fazla kalkınmış bir ülke için çalışacağız. Parti programımız çerçevesinde kadınlarımızın, gençlerimizin,engelli vatandaşlarımızın, ezilenlerin, yoksulların, çocukların hakkını korumak için var gücümüzle çalışacağız”dedi.

-Her derdin bir DEVA’sı var

DEVA Partisinin köprüden önce son çıkış olduğunun altını çizen Akol “DEVA Partisi Türkiye’nin içine düştüğü karanlıkta milletimiz nezdinde tünelin sonundaki ışık görevini görmektedir. DEVA Partisi haksızlığa karşı hakkı tutan, adaletsizliğe karşı adaleti savunan, hukuksuzluğa karşı hukuku savunan, yoksulluğa karşı refahı savunan bir anlayışla yola çıkmıştır. Ülkemizi içine düştüğü bu karanlık tünelden çıkaracaktır. Her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı, her derdin bir DEVA’sı vardır” diye konuştu. Genel kurula Deva Partisi Kurucular Kurulu üyeleri Ahmet Edip Uğur ve Kadir Can Köşdere, Balıkesir İl Başkanı Kemal Aydemir, Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Bennan Batur, Karasi İlçe Başkanı Onur Ayan, Erdek İlçe Başkanı Murat Sever, Altı Eylül İlçe Başkanı Can Çağrı Yeşilsu, Susurluk İlçe Başkanı İlker Kaçan, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı
Sıradaki Haber YOLCUSU YOK 78 PERSONELİ VAR