• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %0,32
 • BIST
  %0,36
“Doğan yeni projelerin hayalini satıyor”

“Doğan yeni projelerin hayalini satıyor”

CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç ve yönetim kurulu üyeleri 2001 yılında dönemin Belediye Başkanı Halil Ünlü zamanında yapımına başlanılan ancak 21 yıldan bu yana bitirilemeyen Kültür Merkezi önünde basın açıklaması yaptı.

-21 yıldır tamamlanamadı

Panç “2001 yılında temeli atılan, 2016 yılında eski projesi iptal edilip, 2017 yılında yeni projesi ihaleye çıkılan projede gelinen son nokta bu gördüğünüz beton yığınıdır. AKP yöneticilerine soruyorum ne olacak bu Kültür Merkezi’nin sonu? AKP ilçe Başkanı Mehmet Doğan, sosyal medyadan yeni projelerin hayalini satıyor ama Bandırma’da bitmeyen hatta başlamayan projelerden bihaber. Bizler, tamamlanmayan projelerin takibine devam edeceğiz. Fakat, sizler bu seçim döneminde Bandırmalı hemşerilerimizden hangi yüzle oy isteyeceksiniz” diye sordu

-Bandırma’nın yolunu unuttular

Açıklamasında AKP milletvekillerini yatırımların takipçisi olmamakla eleştiren Panç “ Politikanızı zaten saray üretiyor, Meclis’te elinizi indirip kaldırmaktan başka bir göreviniz de bulunmuyor. Her kuruma kendinizden sayısız çalışan yerleştirmişsiniz, kendilerine bir telefon kadar yakınsınız ancak icraat noktasında çok zayıfsınız. Bandırmanın yolunu unuttunuz” şeklinde konuştu.

-Kültür Merkezi’nin bitmemesini covid 19’a  bağlamıştı

Hatırlanacağı üzere; Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanlığının yapım çalışmaları uzun süreden beri devam eden Kültür Merkezi İnşaatına dikkat çekmek için yapacağı basın açıklamasına saatler kala AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Kültür Merkezi inşaatını ziyaret ederek beton döküm çalışmalarını içeren fotoğraf paylaştı. Ziyarete ilişkin yazılı basın açıklaması da  yapan Doğan, 21 yıldır yapım çalışmaları devam eden Kültür Merkezi inşaatının covid-19’dan dolayı geciktiğini söylemişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?