• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,28
 • ALTIN
  %0,45
 • BIST
  %1,92
Doğan yuvaya geri mi dönüyor?

Doğan yuvaya geri mi dönüyor?

Geçtiğimiz günlerde Müstakil Sanayici ve İşadamları Dernek Üyeliği düşürülen AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, tekrar yuvaya mı dönüyor? İlçe Başkanı Mehmet Doğan, AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ile birlikte Müsiad Bandırma Şube Başkanı Tolga Tetik’i makamında ziyaret etti, yeni görevinde başarılar diledi.

Tetik, ziyarette basın mensuplarının aidatlarını ödemedikleri gerekçesiyle üyeliklerine son verilen Dernek üyelerinin durumlarına ilişkin soruları yanıtladı. Tetik, küresel ölçekte toplam 165 şube ve irtibat noktasına ulaşan Müsiad’ın, 13 binin üzerindeki üyesi ve 60 bine yakın firmasıyla hem Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyor hem de yurt içi ve yurt dışında farklı iş birliklerinin geliştirilmesine öncülük ve liderlik ettiğini söyledi.

-Bu süreçte hiç bir arkadaşımızı kaybetmek istemiyoruz

200 bine sahip Bandırma’da toplam üye sayılarının 38 olduğunu açıklayan Tetik “Ülkenin önemli sanayi ve iş merkezlerinden olan Bandırma’daki üye sayımız elbette yeterli değildir. Yeni yönetim olarak üye sayımız arttırılmasına yönelik çalışmalarımız olacak. Bu kapsamda değişik sebeplerden dolayı üyeliklerine son verilen arkadaşlarımızla da bir görüşme yapmayı planlıyoruz. Bu süreçte hiçbir arkadaşımızı kaybetmek istemiyoruz. Her arkadaşımız bizim için değerlidir” dedi.

Hatırlanacağı üzere; AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Müsiad Bandırma Şube Başkanlığının 27 Ocak 2023 tarihinde yapılan Olağan Genel Kuruluna katılmamıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?