Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğan’dan fabrika okula ziyaret

AK Parti Bandırma İlçe

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, ülkemizde el ve yer dezenfektanı üreten 8 ildeki 36 okuldan biri olan Edincik Recep Gencer Teknik Anadolu Lisesi’nde bir dizi incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Aysun Karadayı’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ülke çapında tüm okulların dezenfeksiyonu için 8 ilde 36 okulu görevlendirdiğini dile getiren Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysun Karadayı, okullarının da bu 36 okul arasında bulunduğunu söyledi. Okulları bünyesinde 12 çeşit el ve yüzey dezenfektan üretiminin yapıldığını açıklayan Karadayı, günlük el ve yüzey dezenfektan üretimlerinin 8 ton olduğunu dile getirdi. Son günlerde talep yoğunluğu yaşadıklarını dile getiren Karadayı, “Balıkesir, Aydın, Eskişehir ve Afyon İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin el ve yüzey dezenfektanlarını okul olarak biz karşılıyoruz” dedi.

 

-36 okuldan biri oldu

Ülkemizde el ve yer dezenfektanı üreten 8 ildeki 36 okuldan biri olan Edincik Recep Gencer Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aysun Karadayı ve ekibini bu süreçteki katkılarından dolayı kutlayan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan “ Günde 12 çeşit el ve yüzey dezenfektan üreten Edincik Recep Gencer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü, korona virüs ile mücadelede ve ekonomiye olan katkılarıyla kutlar.Başarılarının devamını dilerim”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Erdek’te uyuşturucu operasyonu:2 gözaltı