Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğan’dan muhtarlara kahvaltı

AK Parti Bandırma İlçe

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlara Eti Maden Sosyal Tesislerinde kahvaltı verdi.
İlçe merkez ve kırsal mahalle muhtarların katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda konuşan AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Doğan,”Seçimle geldikleri görevlerinde demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımız, devletin tüm kurumlarının temsilciliğini yürüten, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini iletip, çözüm buldukları ilk yetkili mercidir. Devlet ile vatandaşlarımız arasında köprü olarak görevlerini özveriyle yürüten muhtarlarımız, devletin de mahalle ve köy halkı üzerindeki gözü-kulağı, eli-kolu, sesi-nefesidir”dedi.

2015 yılında 19 Ekim’in ‘Muhtarlar Günü’ olarak belirlendiğini anımsatan Doğan “ AK Parti hükümetlerimiz döneminde muhtarlarımıza önemli kazanımlar sağlandı ve özlük hakları iyileştirildi. Toplumsal dayanışmanın, birlik ve beraberliğin simgesi olan, gece gündüz demeden özveriyle çalışan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, milletimize aşkla, sevdayla verdikleri hizmetlerde kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum.”şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı