Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doğan’ın rüşdünü ispatlama seçimi

Doğan’ın rüşdünü ispatlama seçimi

AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığının 3 Ekim 2020 tarihinde yapılacak kongresine tek adayla girilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Bandırma’ya gelen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran’ın partililerle yaptığı görüşme  sonrasında ilçe kongresine Mehmet Doğan ile tek aday olarak gidilmesine karar verildiği kulislere yansıdı. Bu görüşmenin ardından Doğan yönetim kurulu listesini oluşturmaya başladı.

Doğan’ın eski yönetimden en az 15 kişiyle yollarını ayıracağı ve yönetim kurulu listesinde yeni yüzlere yer vereceği gelen bilgiler arasında. 3 ekim seçimleri Mehmet Doğan için rüşdünü ispatlama seçimleri olacak. Göreve atamayla gelen Mehmet Doğan genel kurul sonrasında seçimle iş başına gelerek parti içi muhaliflerin sıklıkla dile getirdikleri ilçe eski başkanı Alp Bostancı’nın adamı olarak anılmaktan da kurtulmuş olacak.

3 Ekim sonrası Doğan’ı zor ve meşakkatli bir dönem bekliyor. 2019 yerel seçimlerinde Bandırma’da yenilen 20 bin fark hala parti tabanında atlatılmış değil. AK Parti tabanının yerelde tekrar iktidar olma beklentisi aradan geçen zamana rağmen hala bitmiş değil. Doğan’ın yerelde partisini tekrar iktidara taşıyabilmesi için gününe, gün katması gerekiyor. Ayrıca, Doğan’ı parti içi yeniden yapılanma ve üye yapısını güçlendirme, ilçenin ekonomik sorunları, yeni yatırımların hayata geçirilmesi, her geçen gün artan işsizlik sorunu,bölgenin kalkınması ve kırsalın sorunları gibi çok sayıda konu başlığı bekliyor. Doğan’nın parti içi muhalefete rağmen ekibiyle birlikte ilçe siyasetine yeni bir heyecan katacağını düşünüyorum. Doğan ve ekibine yeni görevleri şimdiden hayırlı olsun.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı
Sıradaki Haber Bandırmaspor 3 puanı tek golle aldı