Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Doktor sıkıntısı akşam polikliniği vurdu

20 Eylül 2017 tarihinde

20 Eylül 2017 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından B grubu statüsünden A2 statüsüne yükseltilen Bandırma Devlet Hastanesinde, A2 rolü gereği yan dal (Gastroloji, onkoloji, nefroloji vb.) branşların gelmesi beklenirken, çocuk hastalıkları, kadın doğum, psikiyatri, fizik tedavi, cildiye, kardiyoloji branşları gibi ana dallarda bile hizmet vermekte zorlandığı dile getiriliyor.

Ayrıca Bandırma Devlet Hastanesi’nin Haziran 2018 tarihinden itibaren gündüz mesaisi sonrası gece 23.00’e kadar Dahiliye ve Kadın Doğum Poliklinikleri hizmet vermekte iken hastane bünyesinde yaşanan tayin ve istifaların ardından bu branşlarda da akşam polikliniğinin yapılmadığı öğrenildi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından randevu alamayan vatandaşların hastalıklarına şifa bulmak için ilçedeki ve çevredeki özel hastanelere gitmek zorunda kaldıkları kaydediliyor.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Hastane den başka her şeye benziyor dış görünüşe harcanan parayla başka İşler yapılır.WC lerde hijyen O tuvalette kağıdı ve havlu yok temizlik O dr.lar desen hababam sınıfı öğrftmenleri gibi ellerinde cep telefonu vs vs şikayet etsen netice değişmiyor kısaca Hababam Hastanesi…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen İlçesindeki görevi sona eren
Sıradaki Haber DR. ARSLAN YURT VE AİLESİNE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ