Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Döveriz de severiz de

Esnaf Odaları Birliği Başkan Adaylarından Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, Bandırma’da esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi.

Döveriz de severiz de

6 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan Balıkesir Esnaf Odaları Birliği seçimlerine sayılı günler kala adaylardan Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, Bandırma’da esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi. Tekin’in Bandırma ziyaretinin liste çalışmaları kapsamında gerçekleştiği öğrenildi. Kurtuluş Düğün Salonunda yapılan yemekli toplantıya 5 oda başkanı katılmadı.

-Tekin ne demişti?
Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin’in 21 Ocak 2018 tarihinde yapılan Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri sonrasında yaptığı teşekkür konuşması tepkilere neden olmuştu. Tekin konuşmasında şunları söylemişti “Sabah Balıkesir’den çıkarken eşim dahil bütün dostlarına Bandırma seçimlerini alarak il merkezine döneceğimi söyledim. Bana bu mutluluğu yaşattınız. Bandırma’da muhalefet kaybetmiş olsaydı, bende kaybetmiş olacaktım. Benim yüzümü kara çıkarmadınız. Balıkesir’e gururla dönmeme vesile oldunuz. Son olarak 4 Mart 2018 tarihinde Gönen Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın seçimi var. Ondan sonra Balıkesir nasıl büyükşehir olduysa bizlerde büyük şoför ailesi olacağız. Bunu tüm Balıkesir göstereceğiz”

-15 oda başkanı ortak tepki göstermişti
Rıza Tekin’in teşekkür konuşmasının ardından ilçede bulunan 15 esnaf odası başkanı 22 Ocak 2018’de yayınladıkları ortak deklarasyonla, Balıkesir’deki oda başkanlarının ilçelerdeki seçimlere her ne gerekçe ile olursa olsun müdahil olmamalarını isterken Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin’in açıklamalarını ise talihsizlik değerlendirmişti. Deklarasyonun altında imzası bulunan 15 oda başkanından 10’unun Rıza Tekin’in düzenlediği yemekli toplantısına katılması ise dikkat çekti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”