Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DP’de bayrak değişimi

Demokrat Parti Bandırma İlçe

Demokrat Parti Bandırma İlçe Başkanlığının Olağan Genel Kurulu Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Bülent Öztuna ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu Mustafa Ataç, Özkan Sarı,Adnan Gemici, Sefa Faruk Uğur,Fikret Tuncay, Abdullah Yerçok, İsmail Körpe ve Hamit Alkan’dan oluştu.

Demokrat Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ö.Erdal Cömert de yaptığı konuşmada, “Demokrat Parti olarak on senelik bir aradan sonra Bandırma’da yeni bir sayfayı açmaya karar verdik.Bunun için en  iyi bir şekilde yerel yönetimlerle kendimizi değerlendirerek,yerel insanlarla birebir diyaloglarımızı artırarak Bandırma’da Partimizin iktidar yolunda yürümesinin önündeki engelleri ortadan kaldırıp, Bandırma’nın eski demokrat misyon tabanını yakalayarak partimizi lider yapmak istiyoruz” dedi.

Genel kurula Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ö.Erdal Cömert, DP Balıkesir İl Başkanı Işın Gümüşçay, CHP İlçe Başkanı Selim Panç, İyi Parti İlçe Başkanı Necci Sert, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, Edincik Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sivaslı ve çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönen İlçesindeki görevi sona eren
Sıradaki Haber DR. ARSLAN YURT VE AİLESİNE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ