Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dr. Ergöz adaylığını açıkladı

Dr Murat Ergöz, düzenlediği

Dr Murat Ergöz, düzenlediği basın toplantısında Kent Konseyi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ergöz “Bu kent, hayatımın her döneminde benim için büyük bir gurur kaynağı olmuştur. Bandırmamız bir Atatürk ve Cumhuriyet kentidir. Doğup büyüdüğüm bu güzel şehire ve halkına hiçbir siyasi veya ticari beklentim olmadan hizmet edebilmek, şehir hayatına katkı sunabilmek için kent konseyi başkanlığına aday oluyorum. Bu şehire kent konseyi ile katkı sunabilmenin vereceği manevi haz, benim en büyük motivasyonumdur. Çünkü ben bu şehire tutkulu bir aşk ile bağlıyım. Bu şehire kendimi borçlu hissediyorum”dedi.

Kent konseyleri gücünü yerel yönetimlerden ve kent halkından aldığının altını çizen Ergöz “O sebeple öncelikle kent konseylerinin halk içerisinde bilinilirliğinin artması, daha sonra da kent konseyinin kamu ve sivil toplumun güvenini kazanması ve inanılırlığının artması gerekmektedir. Bunlar sağlandıktan sonra artık kendiliğinden oluşan, kendi kendini finanse eden, kentimize dair büyük projelerin önü açılacaktır. Kent konseyi başkanı olduğum takdirde yürütme kurulum ile birlikte konseyin kurumsal kimliğini güçlendirecek çalışmalar ve düzenlemeler yapmak, öncelikli hedefimiz olacaktır”ifadesini kullandı.

Konsey tarafından önceden oluşturulmuş olan mevzuatı elden geçirerek ihtiyaç duyulan alanlarda yeni yönergeler hazırlayıp konsey genel kurulunun onayına sunacaklarını açıklayan Ergöz “Konsey bünyesinde yeni meclisler ve çalışma grupları oluşturacağız. Her bir konsey üyesinin, konseyin çalışmalarında aktif rol almasını sağlayacağız. El ele, hep beraber bu güzide kent için çalışacağız. Çünkü kent konseyi yürütme kurulunun icracı yapısının yanında tüm kent konseyi üyelerini koordine ve motive edici bir görevi olduğuna inanıyoruz. Kent konseyimizi Bandırmamız için adeta bir tür düşünce kulübü, inovasyon ve strateji merkezi yapacağız” şeklinde konuştu. Murat Ergöz’ün yürütme kurulu üyeleri Kadri Civan, Deniz Taylan ve Belgin Şentürk’ten oluşuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı,
Sıradaki Haber CHP’Lİ SARI “AKMAN’IN ANNESİNİN İSYANINI DUYDUNUZ MU?”