Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dursunbeyliler buluştu

Güney Marmara Dursunbeyliler Kültür ve Turizm Derneği Başkanlığı tarafından bu yıl 2’incisi düzenlenen “Dursunbeyliler Buluşması” renkli görüntülere sahne oldu.

Güney Marmara Dursunbeyliler Kültür

Güney Marmara Dursunbeyliler Kültür ve Turizm Derneği Başkanlığı tarafından bu yıl 2’incisi düzenlenen “Dursunbeyliler Buluşmasında” Yörük Kızı Fatoş Kadıoğlu ve Ses Sanatçısı Ömer Candır ücretsiz halk konseri verdi. Sahil bandındaki konsere AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Şubası, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Berber, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Güney Marmara Dursunbeyliler Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Süleyman Bahadır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

-Mirza katılmadı, temsilci göndermedi
Konser sonunda katkılarından dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür plaketi verildi. Kafaoğlu’nun plaketini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Berber, AK Parti Balıkesir eski Milletvekili Ali Osman Sali’nin elinden aldı. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın davet edilmesine rağmen etkinliğe katılmaması ve vekil göndermemesinden dolayı Dernek tarafından hazırlanan teşekkür plaketi verilemedi.

-Kültürümüzü yaşatacağız
Konserde konuşan Güney Marmara Dursunbeyliler Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Süleyman Bahadır, Derneklerinin kuruluş amacının Dursunbeylileri bir çatı altında toplamak, sorunlara çözüm bulmak, acıları ve sevinçleri paylaşmak, kültür, gelenek ve görenekleri gelecek nesillere aktarmak olduğunu söyledi. Dursunbey’e has müziklerin ve halk oyunlarının sergilendiği program geçenin geç saatlerinde kadar devam etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlik Haftası’nın coşkusunu müzikle taçlandıran
Sıradaki Haber Bandırma Gençlik Konseri’nde Coşku Doruğa Çıktı