• DOLAR
  9,5760
  %-0,28
 • EURO
  11,1529
  %-0,35
 • ALTIN
  556,13
  %0,50
 • BIST
  1.493
  %0,88
Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şubeden üyelere yönelik indirim anlaşması

Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şubeden üyelere yönelik indirim anlaşması

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 2 Nolu Şube Bandırma Temsilciliği Turkuaz Et-Pide ile üyelere yönelik olarak yüzde 15 indirim anlaşması imzaladı.
Turkuaz Et-Pide’nin Paşabayır Mahallesi’ndeki Şubesinde düzenlenen imza töreninde konuşan Balıkesir 2 Nolu Şube Bandırma Temsilcisi Halil Ferik, “Üyelerimize yönelik özlük, akademik, sosyal ve kültürel çalışmalarımızın yanı sıra ekonomik olarak da destek olacak girişimlerde bulunuyoruz. Sendikal mücadelede her zaman sorumluluk bilinci içinde, yapıcı, uzlaşmacı ve ilkeli bir duruş sergiliyoruz. Karalama, çamur atma kampanyaları yerine üyelerimize nasıl daha faydalı oluruz düşüncesinin peşine düşerek çalışmalar yapıyoruz” dedi.
Birçok kurum ve kuruluş ile indirim anlaşmaları gerçekleştirdiklerini dile getiren Ferik “Bu anlaşmalara son olarak Turkuaz Et-Pide eklendi. Yüzde 15’e varan indirim anlaşması tüm üyelerimize ve yakınlarına hayırlı olsun. Turkuaz Et-Pide’in kıymetli yöneticilerine de ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Turkuaz Et-Pide adına açıklama yapan firma yetkilisi Bayram Özdemir’de, sendika yöneticilerine teşekkür ederek yapılan indirim anlaşmasının Eğitim-Bir-Sen üyeleri ve yakınları için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?