Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma Belediyesi Destek Eğitim kurslarında kayıtlar başladı

7,8,12 ve mezun öğrencilerin ücretsiz olarak faydalandıkları Bandırma Belediyesi Destek Eğitim Kurslarında kayıtlar başladı..

7,8,12 ve mezun öğrencilerin

Bandırma Belediyesi Destek Eğitim Kurslarında kayıtlar başladı.Kurslardan 7,8,12 ve mezun öğrenciler ücretsiz olarak faydalanıyor. Destek Eğitim Kurslarından 8’inci sınıflar 28 Ağustos, 7’nci sınıflar 11 Eylül, 12’inci sınıflar 21 Ağustos, mezunlar ise 25 Eylül’de eğitim ve öğretime başlayacak.

-Kayıtlar başladı.

Bandırma Belediyesi olarak en çok önemsedikleri konunun eğitim olduğunu dile getiren Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun “Günümüzde iyi bir eğitime ulaşmak hem çok zor hem de oldukça pahalı hale geldi. Bandırma Belediyesi Eğitim Destekevimizde ekonomik alım gücü düşük olan ailelerin çocuklarının da iyi bir eğitim ve öğretim alması içim ücretsiz eğitim veriyoruz. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, çocuklarımıza özgüven ve başarma duygusu aşılamak için, yıllarca Nikah Salonu binamızda düşük ölçekli yaptığımız eğitime destek kurslarımızı, geçtiğimiz yıl daha büyük ölçekte ve daha çok çocuğumuza ulaşabilmek adına yeni hizmet binamızda sürdürüyoruz. Eğitim Destekevi hizmetlerimizden 7,8,12 ve mezun öğrenciler ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Kayıtlarımız başladı.Eğitim Destekevin’nde 8’inci sınıflar 28 Ağustos, 7’inci sınıflar 11 Eylül, 12’inci sınıflar 21 Ağustos, mezunlar ise 25 Eylül’de eğitim ve öğretime başlayacaklar. Öğrencilerimizi Eğitim Destekevi Hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyorum”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Sıradaki Haber MESLEK İHTİSAS KOMİSYONLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI