Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eraydın: ağzımızdan haram lokma geçmedi

AK Parti Bandırma Belediye

AK Parti Bandırma Belediye Başkan Aday Adayı Recep Eraydın Kristal Cafe’de düzenlediği basın toplantısında neden aday olduğunu açıkladı.
Hizmet ve yatırıma muhtaç hale gelmiş Bandırma’nın tekrar hizmet ve yatırımlarla buluşması için tekrar aday olduğunun altını çizen Eraydın “Bizler AK Parti olarak Bandırma’nın hizmetkarı olduk. Asla efendilik yapmadık. Tekrar Bandırma’nın hizmetkarı olmak için adayım. Bandırma’da sanayicinin ve yatırımcının önünü açarak herkese iş ve aş sağlamak için adayım. Hayatımız boyunca ağzımızdan haram lokma geçmedi. Devlet ile hiç iş yapmadım. Bandırma’nın malını, mülkünü, kaynağını, servetini, parasını, gelirini hiçbir kimseye peşkeş çektirmemek ve çaldırmamak için adayım” dedi.


-Garip gurabanın hakkının yenmemesi için adayım
Eraydın “Bandırma Belediyesi’nin kaynaklarının doğru kullanılması gereksiz harcamaların yapılmaması için garip gurabanın, yetim hakkının yenmemesi için adayım. Seçim zamanı verilen sözlerin yerine getirilmesi için adayım. Bizler Bandırma sevdalısı Bandırma aşığı insanlarız. Derdimiz, davamız Bandırma’nın layık olduğu şehircilik anlayışı ile buluşmasını sağlamaktır” ifadesini kullandı.

Kimler destek verdi?
Eraydın’ın basın açıklamasına AK Parti İlçe eski Başkanları Mehmet Aslaner, Eşref Kasapoğlu, Adem Şener, AK Parti Erdek İlçe eski Başkanı Necati Elmas, Belediye Meclis Üyesi Orhan Özyurtlu, Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Şerafettin Çıkar, Belediye eski Başkan Yardımcısı Talip Yıldız, Levent Mahalle Muhtarı Zahir Karabulut, İhsaniye Mahalle Muhtarı Özden Türker ve çok sayıda partili katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı