Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Erdek Deva Sever ile “yola devam”dedi

Deva Partisi Erdek İlçe

Deva Partisi Erdek İlçe Başkanlığının 1.Olagan Genel Kurlu Kafkas Motel’de yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimleri Murat Sever ve ekibi kazandı. Yönetim kurulu, Şamil Arslan, Dilek Ener, Metin Elitok, Uğur Kerem Demirci, Kerim Çile, Selin Elitok, Gökhan Fıçıcıoğlu, Murat Gürses, Buse Çile ve Saliha Özgü’den oluştu.

-Söz veriyorum

Genel kurulda konuşan Deva Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever “ Sizlerin değerlendirmesi ve genel başkanımızın takdirleriyle ilçemizde görevi bize layık görenleri mahçup etmeyeceğimizi yerelde ve genelde partimizi iktidara taşıyacağımız şimdiden sizlerin huzurunda ekibim adına söz veriyorum” dedi.

-Dertlere deva olmak için yola çıktık  

Sever “Katılımcı,genç,dinamik ve eğitimli ekibim ile birlikte merkez ve kırsal mahallelerde, sokaklarda, hanelerde halkımıza gönül gönüle dokunarak yaktığımız ateşin sıcaklığını soğuyan gönüller,aydınlığını karamsar zihinlere partimizin politikaları dahilinde  Türkiye ve Erdek hayalimizi anlatarak nakış edeceğiz. Türkiye’nin dertlerine, deva olmak için çıktığımız bu yolda Allah yolumuzu açık etsin” ifadesini kullandı.

-Edip Uğur’da katıldı

Genel kurula Sosyal ve Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Komisyon Başkanı Elif Esen, Kurucular Kurulu Üyeleri Ahmet Edip Uğur, Musa Malik Yıldırım, Metin Gürcan, İl Başkanı Kemal Aydemir, Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca ve ilçe başkanları katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu-uyarıcı
Sıradaki Haber Yakalanan Şahıs İtiraf Etti Emniyet Harekete Geçti