" /> Erdek’te CHP’lilerinde kafası karıştı – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %0,60
 • ALTIN
  %0,05
 • BIST
  %3,45
Erdek’te CHP’lilerinde kafası karıştı

Erdek’te CHP’lilerinde kafası karıştı

Kurultay sürecindeki tavrı ve görev süresince hakkında açılan davalardan dolayı 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nden tekrar aday gösterilmesi konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Ankara’da AK Parti ve İyi Parti arasında mekik dokurken Ticaret Odası Başkanı olan Özlem Sarı’da eşinin tekrar CHP’den aday gösterilmesi konusunda partinin kadın kolları üyeleriyle etkinlik etkinlik dolaşıyor.

-Tepkilere neden olmuştu
Hüseyin Sarı’nın tekrar AK Parti’den aday gösterilmek için Ankara’da girişimlerde bulunması üzere AK Parti Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan 3 gün önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ““AK Parti sadece bir siyasi parti değildir, yol geçen hanı hiç değildir. AK Parti kutlu bir dava hareketidir. Dava adamı olmak, dik duruş gerektirir, ilkeli ve tutarlı olmayı gerektirir. Sadece millete ve memlekete hizmet etme sevdası ve arzusu gerektirir. Sabah akşam şuursuzca Ak Parti’yi eleştiren, hatta icraatlarımızı kendine mal etmeye çalışan ama kendine sığınacak bir liman bulamayarak AK Parti kadrolarına tekrar dönme hayaliyle yaşayan ve uğraş verenlerin dikkatine” demişti. Sarı’nın bu girişimi CHP tabanında da tepkilere neden olmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Gir milletin facesine izinsiz al ekran görüntüsünü, oturduğun yerden haber diye mahalle agzıyla yaz çiz. Sorsalar gazeteciyim diye gezersiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?