Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Erdoğan’ın Bandırma’yı istemesi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerde Bandırma’yı istediğini dile getiren Belediye Başkanı Mirza “Bandırma yaşam tarzını ve belediyesini değiştirmez”dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın

Jeopolitik ve sosyoekonomik açıdan Bandırma’nın çok önemli bir kent olduğunun altını çizen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerde Bandırma’yı istemesinin en önemli etkenlerden birinin bunlar olduğunu düşünüyorum. Demokrasilerde halk kimi isterse o yönetir. Cumhurbaşkanı isteyebilir ama Bandırma halkı verir mi? Onu bilemiyoruz. Onu seçimlerde yaşayarak göreceğiz” dedi.

-Onlar hayal kuracaklar
Mirza “Onlar elbette Bandırma’yı almak için hedef ve hayal kuracaklar. Şu bir gerçek ki Bandırma bu yaşam tarzını seviyor. Bandırma özgürlüğün, sosyal yaşamın, barışın kentidir. Bandırma’nın bu saatten sonra yaşam tarzını ve belediyesini değiştirmeyeceğini düşünüyorum” ifadesini kullandı.

-Siyasi operasyon ters teper
Mirza basın mensuplarının “Yerel seçimler öncesinde belediye yönelik siyasi bir operasyon bekliyor musunuz” şeklindeki sorusunu “Yerel seçimlere kısa bir süre kala biz bu gidişle biz Bandırma Belediyesini alamayacağız en azından seçimi atlatalım ondan sonra düzeltiriz mantığı ile yapılacak siyasi operasyonlara Bandırmalı tepki gösterir. Bunun tam tersi bir etki yapacağını düşünüyorum. Dursun Mirza ve yönetimi Bandırma’da tanınan ve halkın gözünün önünde olan kişilerdir. Bizim her şeyimiz ortadadır. Herhangi sıkıntılı bir işimiz olsa bizi burada tutmazlar” diye yanıtladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Haziran’da yapılacak ve Bandırmaspor’un
Sıradaki Haber TARAFTARIZ BİZ ÇEKERİZ CEFA ONUR BAŞKAN BİZİ BIRAKMA