Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esen Tıp Merkezi’nde yeni yıl coşkusu

Esen Tıp Merkezi, doktorlar

Esen Tıp Merkezi, doktorlar ve merkez personeli için “2019’a Veda, 2020’ye Merhaba” etkinliği düzenledi. Bandırma’da kurulu bulunan Esen Tıp Merkezi, 2019’un son günlerinde merkez personeli ve doktorlar için yılbaşı eğlencesi organizasyonu yaptı. Genel Koordinatör Erdem Esendemir’in de katıldığı etkinlik Eken Prestij Otel’de gerçekleşti. Yeni yıl için özenle hazırlanan etkinliğe canlı müzik eşlik ederken, geçen bir yılın yorgunluğu atan doktor ve personeller doyasıya eğlendi.

-Hastalara şifa olmaya devam edeceğiz

Esen Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Erdem Esendemir, yeni yıl konuşmasında, “Çok çalıştık, çok yorulduk bir seneyi daha geçirdik, bundan önceki yıllarda olduğu gibi hizmet kalitemizi daima arttırarak, sağlık hizmetimizi en iyi nasıl verebiliriz diye kendimizi geliştirdik. 2020 yılında da önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşma konusunda gerekli gayret ve kararlılığı gösterip, sağlık sorunları yaşayan bireylerin tekrar sağlıklarına kavuşması için özveriyle çalışarak hastalara şifa olmaya devam edeceğiz” dedi.

-Herkes oradaydı

Etkinlikte kuruculardan İnci Esendemir, Derya Esendemir,  Kurum Müdürü Sayim Çakır, Nöroloji Doktoru Ali Raci Haykır,  Göz Doktoru Cengiz Yüzbaş, Cildiye Doktoru Ömer Saatçi,  Kulak Burun Boğaz Doktoru İrfan Uzun, Dahiliye Doktoru Atilla Birsen, Uzman Klinik Psikolog Seda Akkaya’da hazır bulundu.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı
Sıradaki Haber Erdek’te uyuşturucu operasyonu:2 gözaltı