Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eski başkandan kulübe haciz

Bandırmaspor Kulüp eski Başkanı

Bandırmaspor Kulüp eski Başkanı Erhan Elmastaş, 4 milyon 148 bin 706 TL’lik alacaklarına karşılık Bandırmaspor Kulüp Derneğine ve Bandırmaspor otopark gelirlerine avukatı kanalıyla haciz koydurdu. Bandırmaspor kulüp yönetimi haciz işlemlerine karşı tepki gösterdi. Kulüp sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “ Bizler mevcut taleple ilgili olarak ilk aşamada icra işlemlerine itirazımızı yasal yollarla yapacağız. Sonrasında da bu talep ile ilgili sürecin netleşmesi adına yüce Türk Mahkemelerine gerekli başvurumuzu Bandırmaspor’umuzun geleceği adına yapacağız”denildi.

-Pes etmeyeceğiz

Açıklamada “Bandırmaspor’u itibarsızlaştırma çalışması yapan herkes ile bundan sonra kamuoyu önünde yasal ve kurumsal çizgimizde mücadele edeceğimizi ve asla pes etmeyeceğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca büyük emekler ve değerli insanlar sayesinde Bandırmaspor’a kazandırılan sabit gelirlerin 1 kuruşunu dahi son nefesimize kadar savunacağız. Biz gerçek Bandırma sevgisini içinde yaşayan herbir bireyle şampiyonluğa sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz”ifadesi kullanıldı.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. kardeşim göksel karlahan daha ayrılmadan temlik koydurdu erhan elmastaş 3 yıldan beri bekliyor faizini alsa zaten 8 milyon yapar kendinize Müslüman olmayın gökselde onurda kaldırsın o zaman temliklerini boşa konuşmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanı
Sıradaki Haber Bu Seçimi Kazanacağız