Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esnaf camiasından Karlahan ve ekibine destek

Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem “Erdem “Esnaf camiası olarak bize ne görev düşerse her zaman bordo beyazlı camianın yanındayız” dedi.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar

Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve Bandırma Esnaf Odaları Başkanları Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan, “Balıkesirspor’a uzatmış olduğumuz zeytin dalının karşılığını almaya başladık. Bu kapsamda Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve ekibi kulübümüzü ziyaret ederek desteklerini bildirmişlerdir. Kendilerine buradan teşekkür ederiz” dedi.

-Zor bir göreve talip olduk
Bugün itibariyle Bandırmaspor ’un 12 milyon TL borcunun bulunduğunu anımsatan Karlahan, “Zor bir göreve talip olduğumuzun farkındayız. Bu yolda toplumun tüm kesimlerinin desteğine ihtiyacımız var. Her birlikte zoru başaracağız. Görev süremiz boyunca yönetim olarak şeffaf ve dürüst olacağız, ortak çalışmaya önem vereceğiz. Geçmişe dönük hesaplaşma içinde olmayacağız. Mali disipline önem verirken sportif başarılardan da uzaklaşmayacağız. İl sevdamızdan geçmedik ancak Balıkesirspor camiasıyla da ilişkilerimizi geliştireceğiz” ifadesini kullandı.

-Esnaf camiası olarak yanındayız
Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem’de konuşmasında “Göksel Karlahan’ın 21 Haziran 2018 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında Bandırmaspor Kulüp Başkanlığına seçilmesinden dolayı esnaf camiası olarak mutluluk duyduk” dedi. Esnaf camiası olarak tüm spor kulüplerinin olduğu gibi Bandırmaspor ‘un da yanında olduklarının altını çizen Erdem “Esnaf camiası olarak bize ne görev düşerse her zaman bordo beyazlı camianın yanındayız” şeklinde konuştu.

-Oda başkanları tam kadro oradaydı
Fehmi Erdem’in Bandırmaspor Kulübü ziyaretinde, Birlik Başkanvekili Necdet Erkan, Kasaplar Odası Başkanı Şerafettin Çıkar, Oto Ziraat Aletleri Odası Başkanı Hayri Özden, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Kemal Şimşek, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Eyüp İl, Ulaşım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bican, Bakkallar Odası Başkanı Ömer Metin, Kahveciler Odası Başkanı Ömer Özışıkyıldız,Edincik Esnaf Odası Başkanı Ahmet Sivaslı, Pazarcılar Odası Başkanı Erkan Alpsu,Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül, Şoförler Odası Başkanı Osman Çapar, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Hüseyin Taşçı ve Agaçişleri Odası Başkanı Sami İzci hazır bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığına seçildiğinden
Sıradaki Haber Herkes Yılsa Adem Yılmaz