Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eti Maden’de hedef rezerv kadar bor satmak

Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleser, nihai hedeflerinin rezervleri kadar bor satmak olduğunu söyledi.

Eti Maden Genel Müdürü

Eti Maden Bandırma İşletme Müdürlüğü’nde düzenlenen iftar programında konuşan Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleser, 2018 yılı satış hedeflerinin 2 milyon 350 ton olduğunu söyledi. Eti Maden Genel Müdürlüğü olarak hedeflerinin dünyadaki kullanılmış borun yaklaşık yüzde 59’unu satmak olduğunu dile getiren Keleser, nihai hedeflerinin rezervleri kadar bor satmak olduğunu açıkladı.

-Üretim primleriyle ilgili müjdeyi verdi
Üretim primleriyle ilgili açıklamalarda yapan Keleser “14,5 ayda Bandırma’ya 6’ıncı defa geldim. Her geldiğimde de aynı şeyi söylüyorum. Bıkmadan söylemeye de devam edeceğim. Ben 1996 yılında çalışma hayatına bir işçi olarak başladım. Türk İş’e bağlı Tes-İş Sendikasının bir makina mühendisi üyesi olarak 3,5 yılı sendikalı işçi olarak çalıştım. Bugün burada bulunan işçi ve memur arkadaşlarımızın hepsinin yerinde değişik pozisyonlarda bulundum. Şuna bütün kalbinizle inanmanızı istiyorum. Çalışanın menfaatine olabilecek maddi ve manevi her türlü kararı alma noktasında kesinlikle elim gevşek değildir. Bundan emin olun. Sizin beklemiş olduğunuz üretim primleri, diğer konulardaki kararlarımızı sizin gönlünüzün istediği şekilde aldık. Çalışanlara hakkını vermek bizin yönetim anlayışımız. Bundan zerre kadar şüpheniz olmasın. Ankara’da sizi temsil eden bir genel müdürünüz var. Bugüne kadar buna şahit oldunuz bundan sonrada şahit olacaksınız. Bizler sizden biriyiz. Siz kazandıkça biz mutlu oluyoruz. Çünkü kurumumuzda kazanıyor” ifadesini kullandı.

-Katılım yoğundu
İftar programına Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazan, Eti Maden Genel Müdürü Serkan Keleser, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç, Yönetim Kurulu Üyesi Tabip Günbay, Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, Eti Maden Bandırma İşletme Müdürü Münir Yahşi, Petrol İş Sendikası Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan ve çok sayıda işçi ve memur katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhur İtifakı Bandırma Belediye Başkan
Sıradaki Haber Cemal yaptı Sedat açtı Dursun sattı