Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fabrika gibi çalışıyor

Edincik Recep Gencer Meslek Teknik Anadolu Lisesinde uygulamalı eğitim gören öğrenciler, 1 yılda 150 ton temizlik ve kozmetik malzemeleri üreterek 2 milyon lira ciro elde etti.

Edincik Recep Gencer Meslek

Edincik Recep Gencer MTAL Müdüriyesi Aysun Karadayı, gazetemize yaptığı açıklamada “Okulumuz bünyesinde bulunan Döner Sermaye İşletmemiz 2017 yılından buyana bölüm öğretmenlerinin AR-GE çalışmaları ve öğretmen –öğrenci dayanışmasına dayalı aktif çalışmaları ile 37 kalem temizlik ve kozmetik malzemelerini kapsayan ürünlerimizle piyasada var olmaya devam etmektedir”dedi.

Okul bünyesinde üretilen ürünlerin sağlığa zararı olmayan kaliteli kimyasallar statüsünde yer aldığını dile getiren Karadayı “Ortalama yılda 150 ton üretim yapıyor ve ciromuz 2 milyon TL’dir. Müşterilerimize verdiğimiz sözü zamanında tutma ve kalite esaslı politikamızla piyasada yerimizi sağlam adımlarla korumaktayız. İl ve ilçe bazlı çevre devlet ve özel okullara, Bandırma Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesine, Devlet ve Diş Hastanelerine, Cezaevlerine ton bazında 20 kg ve 5 kg paketli ürünlerimizi vermekteyiz. Satışlarımız güven esaslı artarak devam etmektedir” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanı
Sıradaki Haber Bu Seçimi Kazanacağız