• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %3,08
Faruk Tan adaylığını açıkladı

Faruk Tan adaylığını açıkladı

Faruk Tan, düzenlediği basın toplantısında 3 Aralık 2022 tarihinde yapılacak olan İYİ Parti Bandırma İlçe Kongresinde ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Tan “Bu bayrak yarışıdır. Burada önemli olan kişiler değildir. Yapılan hizmetleri, partimizin genel ve yerel siyasetini halkımıza anlatarak yarınlar için gençlerimize aydınlık ve çağdaş bir Türkiye bırakabilmektir. Bu amaçla çıktığımız bu kutlu yolda ben ve arkadaşların İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanlığı yönetimine talibiz. Bu gün kadar her türlü zorluğa rağmen ilçe teşkilatımızı yöneten Necmi Sert ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz” dedi.

İYİ Parti’nin 2018 genel seçimlerinde almış olduğu oy oranıyla parti üye sayısının doğru orantılı olmadığının altını çizen Tan “Bir önceki yerel seçimlerde 16 bin 700 oy alan partimizdeki üye sayısı 700’lerdedir. Öncelikli hedefimiz partimizdeki üye sayısını 2 binlere çıkarmaktır” ifadesini kullandı. Yönetim kurumlarının toplumun tüm kesimleri tarafından kabul görecek isimlerden oluştuğunu dile getiren Tan, hedeflerinin yerelde ve genelde iktidar olmak olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?