• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %-0,27
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %3,08
Fehmi Erdem TESK yönetiminde

Fehmi Erdem TESK yönetiminde

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Fehmi Erdem, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’nun (TESK) Genel Kurulu’nda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Bendevi Palandöken’in listesinden TESK Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Erdem’in TESK yönetimine girmesi Balıkesir Esnaf Odaları Birliğinin tarihinde ilk.

Seçim sonrasında Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem, bu görevden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gerçekleştirilen seçimin esnaf camiasına hayırlı olmasını temenni etti. Erdem, “3 başkanımızın aday olduğu oldukça demokratik bir ortamda ve esnaf camiasına yakışır bir şekilde TESK’in Genel Kurulu’nu gerçekleştirdik. Burada asıl olan esnafa en iyi şekilde hizmet edebilmek, esnafın yükünü omuzlarda taşıyabilmek ve sorunlara da çözüm üretebilmektir. Genel Başkanımız Palandöken, artık bu camiayla özdeşleşmiş, birçok proje ve başarıya imza atmış ve camiamızı en üst seviyelere kadar taşımış değerli bir şahsiyettir. Tıpkı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en iyi şekilde esnafa hizmet ederek camiamızı daha ileri seviyelere taşıyacak ve esnaf teşkilatımızı da en iyi şekilde temsil edecektir. Kendisini bir kez daha Balıkesir Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu ve birliğimize bağlı başkanlar adına kutluyorum. Ayrıca beni bu göreve layık gördüğü içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Grand Ankara Hotel’de yapılan seçimlerde adaylardan, Pendevi Palandöken 394, Mehmet Yiğiner 192, Muharrem Karabacak 118 oy aldı. Pehlevi Palandöken’in yönetim kurulu Mehmet Burhan Aksak, Fevzi Aydın, Zekeriya Mutlu, Alican Ebedinoğlu, Adlıhan Dere, Şevket Keskin, Güven Aksoy, Bedir Limon, Abdulkadir Teksöz, Halil İbrahim Balcı, Talat Dinçer, Kadir Durmuş, Fehmi Erdem ve Ahmet Kuybu’dan oluştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?