Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fen Bilimleri Anadolu Lisesi yeni döneme hazır

Elde ettiği başarılarla dikkat çeken Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi donanımlı kampüsüyle 2018-2019 eğitim ve öğretim yılına hazır.

Fen Bilimleri Anadolu Lisesi yeni döneme hazır

Kaliteli eğitim anlayışıyla çağdaş bir çizgi yakalayarak elde ettiği başarılarla dikkat çeken Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi donanımlı kampüsüyle 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır. Fen Bilimleri Anadolu Lisesi gerek eğitim sistemi gerek eğitim kadrosu gerekse fiziki kadrosu ile sadece Bandırma’nın değil Güney Marmara’nın en donanımlı okulları arasında yerini alıyor. 9.sınıf LGS sınavlarına göre öğrenci alan Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi daha şimdiden çok sayıda öğrencinin tercih ettiği eğitim kurumaları arasında bulunuyor.

-Başarılarıyla dikkat çekiyor
Kazanım eksikliklerini gidermeyi amaçlayan etüt anlayışı, kişiye özgü öğretim modeli, sosyal kulüp çalışmaları, başarıyı getiren akademik programlar Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi’nin temel uygulamaları arasında yer alıyor. Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi’nde uygulanan değerlendirme sistemi ile öğrenciler dershanelerin uyguladığı sistemin çok üzerinde bir eğitim alıyor. Uygulanan sınav hazırlık sistemi ile Bandırma Fen Bilimleri Anadolu Lisesi öğrencileri her yıl Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşiyorlar. Fen Bilimleri Anadolu Lisesi öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanın yanı sıra düşünmeyi ve yaratıcılıklarını teşvik eden uygulamalarıyla da dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karesi’de asfaltlama çalışmaları sürüyor
Sıradaki Haber Karesi’de asfaltlama çalışmaları sürüyor