Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Filoya 31 yeni araç eklendi

Trakya Birlik, hizmet kalitesini arttırmak, lojistik ağını genişletmek için satın aldığı 31 adet hafif ticari araç filosuna kattı.

Trakya Birlik, hizmet kalitesini

Trakya Birlik, hizmet kalitesini arttırmak, lojistik ağını genişletmek için satın aldığı 31 adet hafif ticari araç, Tekirdağ Entegre Tesislerde yapılan törenle kooperatif, fabrikalar ve bölge müdürlüklerine teslim etti.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen konuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Trakya Birliği’n yatırımlarının sürekli devam ettiğini söyledi. 31 aracın Trakya Birlik’e maliyetinin yaklaşık 2 milyon TL olduğunu kaydeden Sezen “Bu araçların alınmasının birinci sebebi kooperatiflerimizin ortaklarımıza çok daha iyi ve seri bir şekilde hizmeti götürebilmeleri içindir. Ama bunun yanında da kooperatiflerimizin kârlılıklarını arttırmaları bir diğer sebebidir. Hedef kârlılığımızı mutlaka arttırmak zorundayız. Biliyorsunuz yeni kanun düzenlemesi 11 Nisan 2013 te gerçekleşti. O günden bu tarafa da kooperatiflerimizin nasıl kârlı duruma gelir bunun çalışmalarını yapıyoruz ”dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can
Sıradaki Haber CAN ATA TAN 23 NİSAN’I KUTLADI