Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Finişe az kaldı

Aksakal Mahalle Muhtarlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle hayrına katılan Bandırma Ticaret Odası Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin,gelecek vizyonuna sahip bir oda için üyeleri turuncu listeye oy vermeye davet etti.

Aksakal Mahalle Muhtarlığının her

Aksakal Mahalle Muhtarlığının her yıl geleneksel olarak düzenlediği mahalle hayrına katılan Bandırma Ticaret Odası Turuncu Grup Başkan Adayı Gürkan İlgin gazetecilere yaptığı açıklamada, 9 Ekim 2017 tarihinde yapılması beklenen ancak tüm Türkiye’de adil bir seçim ortamının oluşturulması adına alınan karar ile Nisan ayına ertelenen Bandırma Ticaret Odası seçimleri bu pazartesi günü yapılacak. Seçimlerin ertelenmesi ile birlikte yeterli bir seçim hazırlığı süreci oluştu. Grupların bölünmesi gibi. Tasvip etmediğimiz birçok konu, bu süreçte yaşanmasına rağmen sakin, olgun ve çalışkan bir tavırla bu heyecanlı seçim gününe geldik” dedi.

-Yol arkadaşlarına teşekkür etti
İlgin “Bu süreçte öncelikle Bandırma Ticaret Odamızın çok kıymetli üyelerine, bu heyecanlı seçim yarışını bizlerle birlikte yaşayan Bandırma’lı ve Manyaslı hemşerilerimize, seçimi kazanmak arzusu içinde birlikte neredeyse tüm üyelerimize dokunduğumuz yol arkadaşlarımıza, hiçbir çıkarları olmadan bize olan sevgileri ile bizi destekleyen, yol gösteren ve yardımcı olan dostlarımıza, bizim gibi bu seçimi kazanmak için mücadele eden rakiplerimize teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

 

-Herkesi turuncuda buluşmaya davet etti
Turuncu aday grubu olarak ilk defa Bandırma’ya enerjiyi bir oda seçimi yaşattıklarının altını çizen İlgin devamında şunları söyledi “Odamızın üyesi olsun, olmasın seçim çalışmalarımız herkesin ilgisini çekti. Bandırma’nın gelecek vizyonunda Bandırma Ticaret Odasının nerede olması gerektiğini ortaya koyduğumuz projelerimiz ile farkımızı ortaya koyduk. Kapı kapı dolaştık, üyelerimizin dertlerini ve sorunlarını dinledik. En büyük sorunu ise ilk başta söylediğimiz noktada bulduk. Bandırma Ticaret Odasının üyesinden ne kadar uzakta olduğunu gördük. Seçimde oy kullanacak seçmenimize doğru gelecek vizyonuna sahip bir oda için, değişen ve gelişen dünyanın parçası olan Bandırma Ticaret Odası için, üyesine hizmeti rutin hizmetlerin çok üstüne taşıyan bir yönetim anlayışı için; herkesi turuncu listede buluşmaya davet ediyorum”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET