Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Gayretleri her türlü takdirin üzerindedir”

Doğan, “İtfaiye çalışanlarının karşılaştıkları olaylar karışışında göstermiş oldukları gayretleri her türlü takdirin üstündedir”dedi.

Doğan, "İtfaiye çalışanlarının karşılaştıkları

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, “İtfaiye Haftası” münasebetiyle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Bandırma Grup Amirliğini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Doğan, İtfaiye çalışanlarının karşılaştıkları olaylar karışışında göstermiş oldukları gayretin her türlü takdirin üstünde olduğunu söyledi.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Bandırma Grup Amirliği tüm personelinin kendi canını hiçe sayarak, mesai mefhumu gözetmeksizin, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak adına, gece gündüz demeden çalıştığının altını çizen Doğan, “307 yılda çağa ve teknolojiye ayak uydurarak gelişen ve büyüyen İtfaiye Teşkilatı tüm yurdumuzda olduğu gibi Balıkesir ve ilçelerinde de vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bunu gerçekleştirirken halkımızın canını ve malını korumaya çalışan itfaiyecilerimiz, kendi canlarını hiçe saymaktadırlar. Ben bu vesileyle halkımız için, gece gündüz demeden, 24 saat boyunca her koşulda ve her afet anında görevi başında olan tüm İtfaiye çalışanlarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma, Paşabayır Mahallesi’nde bulunan bir
Sıradaki Haber BANDIRMA’DA SOYGUN YAPTI