Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gelecek Partili Tıkız,Ok ve Uğur’u hedef aldı

Gelecek Partisi Balıkesir İl

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Balıkesir’in son 15 yılda yaşadığı sıkıntının en önemli sebebi dönemin belediye başkanları İsmail Ok ve Edip Uğur’dur”dedi.

Her iki başkanının belediyeyi büyük bir borç yüküyle devrettiklerini dile getiren Tıkız “Bu gün Balıkesir Büyükşehir Belediyesi borçlanmadan bir çivi bile çakamıyor. Görev süreleri boyunca kafeterya açmaktan başka bir şey yapmadılar. Her iki başkan bu gün elini cebine atıp Anafartalar ve Milli Kuvvetlerde sokağa çıkıp esnaf ziyareti bile yapamıyorlar. Onlar milletten rahatsız millet onlardan rahatsız”ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı tarafından mental yorgunluktan dolayı görevden alınan Edip Uğur’un Deva Partisini bir hesaplaşma alanı olarak gördüğünü ve bundan dolayı kurucular kurulunda yer aldığını öne süren Tıkız, “Balıkesirliler zeki insanlardır. Milletin umudu olan bir partiyi hasmiyane tutumla birileri tarafından kullanılmasına asla izin etmez” şeklinde konuştu. Deva Partisinin Gelecek Partisi’nn rakibi değil kardeş partisi olduğunun altını Tıkız, Ahmet Edip Uğur’un olduğu bir yerde kimsenin kendi iradesiyle siyaset yapamayacağını ileri sürdü.

Tıkız, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın bu kadar borç yüküne rağmen hizmet etmeye alıştığını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Dalış
Sıradaki Haber Dikkatli dalgıç, martının hayatını kurtardı