• DOLAR
  9,5643
  %-0,40
 • EURO
  11,1137
  %-0,70
 • ALTIN
  556,01
  %0,48
 • BIST
  1.493
  %0,88
Gelecek Partisi’nden Karakoyun’a sert tepki

Gelecek Partisi’nden Karakoyun’a sert tepki

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı, bundan 1 hafta önce 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilcisi Ecevit Karakoyun’u arayarak randevu talep etti.

Karakoyun, Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’nın randevu talebini ilçede artış gösteren covid-19 vakalarını gerekçe göstererek kabul etmedi. 17 Mart 2021 tarihinde Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığını arayan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilcisi Ecevit Karakoyun, CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç’ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ziyarete gelmek için çok bastırdığını bundan dolayı Temsilcilik olarak CHP’ye saat: 12.00’ye, Gelecek Partisi’nde saat: 12.30’a randevu verdiklerini ifade etti.

Yaşanan bu gelişmelere tepki gösteren Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz, Karakoyun’u arayarak parti olarak 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 106.yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilciliğine yapacakları ziyareti iptal ettiklerini dile getirdi. Deniz “1 hafta önce pandemiyi gerekçe göstererek randevu talebimize pandemiyi gerekçe göstererek olumsuz yanıt veriyorsun. Bir süre sonra telefonla CHP İlçe Başkanı Dr. Selim Panç çok bastırıyor. Randevu vermek zorunda kaldık size de saat: 12.30’a randevu verelim diyorsun. Bu nasıl bir aymazlıktır. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilcisi Ecevit Karakoyun ne yapmak istemektedir” diye tepki gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?