Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ANKARA’DA

Yeni dönemde meslek liseleri

Yeni dönemde meslek liseleri ve üniversite ile birlikte çok sayıda proje girişimi bulunan Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu, Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ziyaret etti.

Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan’a Genç Girişimciler Kurulunun yapısı, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürütülen Meslek Liselerine Özendirme Projesi ve GMKA’nın SOGEP desteği kapsamında başvurusu yapılan “Elektrikli Araçlara Nitelikli Ustalar Yetişiyor” projesi ile ilgili detaylı bilgiler veren Kurul Başkanı Anıl Bekdemir, bundan sonraki dönem için de beklentilerini aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Genç Girişimciler Kurulunun Bandırma’nın yarınlara hazırlanmasında önemli rol oynayacağını ve şimdiden gerekli aksiyonların alınması gerektiğini belirtirken, Bandırma’nın gelişimi için her türlü katkıyı vermeye devam edeceklerini belirtti.

Vekil ziyareti ardından Ankara Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret eden kurul üyeleri, Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç ile de bir görüşme gerçekleştirerek kurul ile ilgili bilgi verdi.

Bandırma Ticaret Odası Genç Girişimciler Kurulu’nun Ankara programındaki son ziyareti de Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’e oldu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı,
Sıradaki Haber CHP’Lİ SARI “AKMAN’IN ANNESİNİN İSYANINI DUYDUNUZ MU?”