• DOLAR
  %0,45
 • EURO
  %-0,34
 • ALTIN
  %0,17
 • BIST
  %1,60
Genç Partili Karaaslan’dan Doğan’a salvo

Genç Partili Karaaslan’dan Doğan’a salvo

Genç Parti Bandırma İlçe Başkanı Ali Karaaslan, ilçede uzun süreden beri bitirilemeyen yatırımlar üzerinden AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan’a yüklendi. Diş Hastanesi’nin 30 Tem 2018 tarihinde AK Parti Milletvekillerinin birlikte onlarca poz vererek büyük bir reklamla temelini atıklarını anımsatan Karaaslan “Değişik tarihlerde hizmete gireceği dile getirilen Diş Hastanesi aradan 4 yıl geçmesine rağmen bırakın açılmayı, bahçesinde otlar bitti” dedi.

-Güç merkezi Sakarya’ya mı kaydırıldı?

Karaaslan “24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde iktidar partisinin temsilcileri tarafından Ömerli ve Erikli Mahallesi yakınlarında yapılacağı ve 2019’da temelinin atılacağı ifade edilen Yüksek Güç ve Yüksek Gerilim Laboratuvarıyla ilgili bu güne kadar çakılan çivi bile yoktur. Bu konuda somut bir gelişmede yoktur. Hatta son günlerde bu yatırımın Sakarya’ya kaydırıldığı konusunda iddialar kamuoyunda  yüksek sesle dillendirilmektedir. Gelişmeler karşısında iktidar partisinin temsilcilerinin sessiz kalması da bu iddiaları güçlendirmektedir. Buradan iktidar partisinin ilçemiz temsilcilerine soruyorum. İddia edildiği gibi bu yatırım Sakarya’ya ya  kaydırılmış mıdır? Kaydırılmadıysa ne zaman hizmete girecektir” ifadesini kullandı.

-Millet hizmet o başkanlık derdinde

İlçeye yeni stadyum yapılacağı konusunda müjdeler veren iktidar partisi ilçe başkanını hafta içinde basın toplantısı düzenleyen Bandırmaspor Kulüp Başkanının da yaptığı açıklamayla adeta yalanladığını dile getiren Karaaslan “ Bandırmalılar iktidar partisinin ilçe başkanı Mehmet Doğan’dan Bandırma’ya yeni yatırımların getirilmesini, devam eden yatırımların ise bitirilmesini beklerken kendisi gazete gazete gezip 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde beleidye başkan adaylığını ilan etmenin derdine düşmüştür. Unutulmamalıdır ki; milletin derdini unutanlara milletimiz anasının ak sütü gibi helal olan oylarıyla  sandıktan gereken dersi verecektir” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?