Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gençler mobil uygulama geliştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü üyesi gençler akıllı telefonlarda kullanılabilecek bir mobil uygulama geliştirdi. Uygulamayı telefonuna indiren herkes parti örgütünden haberleri ve duyuruları anında telefonunda görebilecek.

Konu ile ilgili bilgi veren CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar: “Partimiz üyesi genç arkadaşlarımız yazılım konusunda tecrübelerini uygulayabilecekleri bir yazılım fikri ile geldiler. Bizler de hem yönetimimiz hem de kadın kollarımız ile toplantılar yapıp ihtiyaçlarımızı belirledik. Onlar da fikirlerini ortaya koydular. Bu mobil uygulama Türkiye’de ilk ve tek bir ilçe örgütünün kendine ait uygulaması. Bu açıdan genç arkadaşlarımızla gerçekten gurur duyuyoruz. Hepimizin emekleriyle daha güzel projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Mobil uygulamayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sunduklarını da belirten CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar: “Son Ankara ziyaretimizde Sayın Genel Başkanımıza bu projeyi tanıttık. Kendisi çok memnun oldu ve yakından ilgilendi. ‘Biraz kullanılsın, kullanıcıların bildirimlerini ve önerilerini alıp geliştirin. Daha sonra tüm il ve ilçe örgütlerimizin de kullanması için talimat vereceğim” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Edremit Belediyesi’nde Emlak ve İstimlaktan
Sıradaki Haber Her gün yeni bir bombası patlıyor