Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Genel koordinatörden kriz açıklaması

Bandırmaspor Genel Koordinatörü Onur

Bandırmaspor Genel Koordinatörü Onur Göçmez, kulp bünyesinde yaşanan kriz ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Göçmez “Takım kaptanlarımız ile bugün başkanımız, yönetim kurulumuz ve ben verimli bir görüşme yaptık. Doğal olarak gelecekleri ve alacakları ile ilgili sorular sordular, TFF tarafından yeni değişen mevzuattan etkilenmek istemediklerini bunun için garanti verilmesini ifade ettiler ve toplantı yaklaşık 3 saat sürdü ve genel hatları ile mutabık kalındı. Kaptanlarımızda bu toplantının sonuçlarını futbolcu arkadaşlarımız ile paylaştı. Bunlar normal ve yaşanılması gereken süreçler. Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı finansal sorunlar içinde bizlerin verdiği bu mücadelede tek sizlerden beklentimiz bizlere moral ve destek. Bu tarz toplantıları daha da sıklaştıracağız, iletişimi güçlendireceğiz ve sizlere de bu konuda bilgi vereceğiz. Gün sonunda da teknik heyetimizin eşliğinde ter idmanı ile gün tamamlandı” dedi.

-Bu süreci işletememekteyiz
Hedeflerinin bu ligde kalmak olduğunun altını çizen Göçmez “Göreve geldiğim günde ifade ettiğim üzere önceliğimiz bu ligde kalmak. Herkesin buna fokuslanması bazı sorunların çözümlerini ertelemesi gerekir. Taraftarımızdan da tek beklentimiz bizi yalnız bırakmasınlar. Önümüzde çok zorlu mücadeleler ve zamanlar var. Bugünde görüldüğü üzere her kurumun her evin bir mahremiyeti vardır ve bu özeldir. Zamanı geldiğinde ve gerektiğinde kurumun organları tarafından basına ve kamuoyuna bilgi verilir ancak geldiğimiz noktada bu süreci ne yazık ki işletememekteyiz. Bu sebeple yanlış ve eksik bilgiler sahada dolaşmaktadır. Bu ve buna benzer birçok sorunu bilmekteyiz ve zamanı geldiğinde çözeceğiz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’de dilencilere geçit vermeyen Büyükşehir
Sıradaki Haber dilencilere geçit yok