Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Göçmez: tarifsiz gurur ve mutluluk yaşıyorum

Bandırmaspor Genel Koordinatörlüğüne getirilen

Bandırmaspor Genel Koordinatörlüğüne getirilen iş adamı Onur Göçmez, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bugün çocukluğumun, gençliğimin ve her daim efsanemiz olan büyük Bandırmaspor’umuza hizmet etme şansının tarafıma verilmesinin tarifsiz gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

-Değişime ayak uyduracağız
Göçmez “Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan ve değerli yönetim kurulu üyelerinin nazik daveti üzerine Bandırmaspor Kulübü Genel Koordinatörlük görevini, profesyonel hayatımın yoğunluğuna rağmen sevinçle ve gururla kabul ettim. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızlı bir değişim yaşanıyor. Futbol kulüpleri, yöneticiler, futbolcular ve taraftarlar bir değişim içinde. Şeffaf ve kurumsal yapıların öne çıktığı, sosyal medya gücünün kaçınılmaz olduğu günümüzde bu doğrultuda değişimler ve gelişimler gücümüze güç katacak ve süreklilik sağlayan yapılara temel oluşturacaktır. Ben de sayın Başkanımızın liderliğinde ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte Bandırmaspor ‘un bu değişime ayak uydurması için çalışacağım” şeklinde konuştu.

-Bize yakışır şekilde ligi tamamlayacağız
Önceliklerinin devam eden sezon içerinde kısa zamanda çok işler yaparak cin çukuru ruhuna ve tarihimize yakışır şekilde ligi tamamlamak olacağının altını çizen Göçmez “İnancınızı hiç kaybetmeyin biz Bandırmalıyız asla vazgeçmeyeceğiz. Gün içinde gerek mesajları ile gerek arayarak tebriklerini ileten büyük Bandırmaspor taraftarına ayrıca şükranlarımı sunarım” ifadesini kullandı.

http://marmaraolay.net

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Baskını Evlere Zarar Verdi
Sıradaki Haber Sular Altında Kaldı