Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Göçmez’den genel kurul öncesi önemli açıklamalar

Göçmez’den genel kurul öncesi önemli açıklamalar

Teksüt Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, 22 Kasım 2023 Barış Manço Kültür Merkezinde yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurula tüm taraftarı davet etti.

-Hedefe odaklanacağız
Mevcut yönetime verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eden Göçmez “Bu bir bayrak yarışı, hizmet aşkıdır. Asıl olan Bandırmaspor’dur. Başkan adayı olarak gireceğim seçimde yönetim kurulumuz tamamlanmış hizmet için gün saymaktadır. Geniş katılımlı , görev sorumluluğu bilinci olan, uzmanlık ve ilgi alanlarına göre bir araya gelmiş asil ve yedek üyelerimiz koordineli çalışacaklardır. Asil üyelerin yanında bazı yedek üyelerimiz, görevlere atanacak, asil üye gibi çalışacak, süreçlerin içine girecek ve sorumluluk alacaklardır. Asil ve yedek üye ayrımı olmadan herkes Bandırmaspor için mücadele verecek hedefe odaklanacaktır” dedi.

-Hedefler büyük
Bu dönemdeki hedeflerini de açıklayan Göçmez “Sportif başarı, tesisleşme ve altyapı gelişimi, finansal sürdürülebilir yapı ve gelir kaynağı yaratmak, sponsorluk ve bağış organizasyonları, kamu ve yerel kurumlar ile doğru etkileşim ve kalıcı eserler için işbirliği,dış ve stratejik ilişkilerde doğru yaklaşım, taraftar ilişkileri ve organizasyonlarında etkin organizasyon, üniversite ve okullar ile organizasyonlar, kadın ve çocuk taraftarlarımız ile kalıcı iletişim ve teşvik öne çıkaracağımız konularımız olacaktır” ifadesini kullandı.

-Zor bir dönemden geçiyoruz
Zor bir dönemden geçtiklerinin altını çizen Göçmez “Gerek dünya finansal durumu, jeopolitik riskler, spor ekonomisinin durumu, gelir ve gider dengeleri vb sorunların olduğu zor ve bir o kadar daha zor olacak dönemlerden geçiyoruz. Hep birlikte kenetlenerek, Bandırmaspor’a yakışacak şekilde bu dönemleri de atlatacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“6 puanlık maç olacak”
Sıradaki Haber “6 puanlık maç olacak”