Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gönen Belediyesi’nde asgari ücret 4 bin 500 TL oldu

Gönen Belediye Başkanı İbrahim

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “CHP’li belediyelerde asgari ücret net 4 bin 500 lira olacak” açıklamasının ardından çalışanlarına müjdeyi verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun kararını yerine getireceklerini belirten Palaz, “Diğer sosyal demokrat belediyelerde olduğu gibi Gönen  Belediyesi’nde de asgari ücreti 4 bin 500 lira yapacağız” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi (PM) ile yaptığı toplantının ardından CHP’li belediyelerde asgari ücretin net 4 bin 500 lira olacağını açıkladı. Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Balıkesir’de alınan kararı uygulayan ilk belediye başkanlarından oldu.

Gönen Belediyesi olarak her zaman emeğin ve emekçinin yanında olduklarını belirten Palaz “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’li belediyelerde asgari ücretin 4 bin 500 Türk Lirası olacağı müjdesini verdi. Diğer sosyal demokrat belediyelerde olduğu gibi Gönen Belediyesi’nde de asgari ücret 4 bin 500 lira olacak. Tüm mesai arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. 4253 tl olan asgari ücretin üzerindeki tüm maaşlardan aldığı maaş tutarının tamamı üzerinden gelir vergisi ödeyecek sayın başkanlar bu vergiden sonra işçinin eline ne kadar maaş geçecek. Bu işçilerin maaşları net ne kadar olacak ödeyecekleri gelir vergisinden sonra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir’in Gönen ilçesinde, uyuşturucu madde
Sıradaki Haber Gönen’de Kıskıvrak Yakalandılar