Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gönen’de Alışveriş Festivali

Gönen Ticaret Odası organizasyonu,

Gönen Ticaret Odası organizasyonu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gönen Belediyesi ve Gönen Kaymakamlığı destekleriyle bu yıl ilk kez hazırlanan “Gönen Alışveriş Festivali” 21-22-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Gönen Çarşı Merkezinde gerçekleştirilecek. Gönen Ticaret Odası tarafından ilçeye hareketlilik kazandırmak ve kent ekonomisini geliştirmek amacıyla düzenlenecek etkinlik, 21 Kasım’da başlayıp 23 Kasım 2019 akşamı sona erecek. Festival süresince birbirinden farklı konserler, gösteriler, yetişkinlere ve çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler çarşıda kurulan sahnede yer alacak.

Alışveriş Festivali ile ilgili gazetecilere açıklama yapan Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi “Gönen’in ekonomik ve ticari hayatının hareketlenmesi, şehrimizin marka değerini yükseltmek amacıyla Gönen Ticaret Odası olarak “Gönen Alışveriş Festivali” düzenliyoruz. Bu proje Gönen esnafının ve esnaf odalarının uzun dönemdir aklında olan ve bizden organizasyonunu üstlenmemizi talep ettikleri bir projedir. Yerel yönetimimiz, esnaf odalarımız, kaymakamlığımız ve tüm esnaflarımız ile bu festival için birçok defa biraraya gelerek toplantılar yaptık. Esnafımızın görüş ve taleplerine göre tarih, içerik ve sanatçıları belirledik. Yine hep birlikte etkili bir organizasyon olması için alt yapı ve koordinasyon çalışmalarını yapıyoruz. Festival tanıtımını Balıkesir ve Çanakkale il, ilçe merkezlerinde, Karacabey, Mustafakemalpaşa gibi komşu ilçelerimizde yapıyoruz. Gönen sanayicilerinin ve esnaflarının destekleri ile oluşturduğumuz kaynaklar sayesinde billboard, otobüs durakları, sosyal medya reklamları ve afişler ile festivalimizi duyuruyoruz. Bu festival sayesinde esnafımız ürün ve hizmetlerini tanıtacak; tüm şehrin ve çevre ilçelerin ilgisini çekerek onları eğlenceli aktivitelere katılım sağlama düşüncesiyle Gönen çarşıda buluşturacağız. Hedefimiz bu yıl birincisini organize ettiğimiz festivalimizi her yıl daha geliştirerek geleneksel hale getirmektir”dedi.

Hem alışveriş hem eğlence
Festivalde Merve Özbey ve Aydilge sahne alacak. Süheyl-Behzat UYGUR Tiyatrosu “Yeşilçam Sahnede” müzikli oyunuyla; Metin Zakoğlu “Komik Gazino” stant up oyunuyla festivalde sahne alacak. Ayrıca festival süresince, animatörler, yerel müzik grupları, dans grupları, halk oyunları gösterileri, spor gösterileri, DJ performansları yer alacak. Festival ile ilgili haberleri, gelişmeleri www.gonenalisverisfestivali.com web sitesinden veya facebook: gonenalisverisfestivali; instagram: gonenalisverisfestivali sosyal medya sayfalarından takip edebilecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet
Sıradaki Haber İbrahim Palaz: “Anıtkabir Ziyareti Milli Bir Görevdir”