Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gönen’de kreş ve pansiyonlara şok denetim

Gönen Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kreş ve pansiyonlardaki öğrencilerin sağlıklı bir ortamda ve sağlıklı yiyeceklerle buluşmasını sağlamak amacıyla şok denetimler yaptı.

Gönen’de kreş ve pansiyonlara şok denetim

Gönen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede bulunan kreş ve pansiyonların yemekhanelerinin yanı sıra buralara yemek temin eden firmalara şok denetim yaptı.
Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Gönen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hayrullah Işıktaş, “İlçemizde bulunan kreş ve pansiyonların yemekhanelerinin yanı sıra buralara yemek temin eden firmaların üretim yerlerinin gıda güvenliği ve hijyen kurallarını uyup uymadıklarının tespit edilmesine yönelik denetim yaptık. Sağlıklı gıda ve sağlıklı toplum adına ekiplerimiz tarafından yapılan denetimlerde eksilikleri tespit edilen kreş ve pansiyonlara eksikliklerini gidermeleri için belirli süre verildi. Hedefimiz kreş ve pansiyonlardaki öğrencilerin sağlıklı bir ortamda ve sağlıklı yiyeceklerle buluşmasını sağlamaktır” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”
Sıradaki Haber Ustaoğlu: “Suç örgütlerine nefes aldırmayacağız”