Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Grup Başkanvekili Akçay Bandırma’da konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan ’Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı’nın Bandırma buluşması gerçekleştirildi. Programda MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, MYK Üyeleri ve parti teşkilatları STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

-Parti politikalarını anlattı

Toplantıda konuşan Akçay “Tek gayemiz bu güzel vatan üzerinde yaşayan aziz milletimizin birliğinin, bütünlüğünün korunması, ülkemizin gelişip güçlenmesi, refahının artmasıdır” dedi. Toplantılarla ülkenin dört bir yanındaki vatandaşları dinlediklerini, hedef ve politikalarını anlattıklarını dile getiren Akçay, Cumhur İttifakı’nın, 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası ülkenin maruz kaldığı saldırılara karşı yerli ve milli bir duruş olarak kurulduğunun altını çizdi.

Akçay “ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tesis eden bir ittifak olarak Cumhur İttifakı bir sistem ittifakıdır. CHP zihniyetinin memlekette istediği şudur; iktidarsız iktidar istiyor adamlar. Bütün söylemlerinden çıkan; sembolik olsun, yetkisi olmasın… O bakımdan güçlü yasama ve yürütme, ülkemizin ihtiyacıydı ve bu temin edilmiştir. Bu yeni yönetim sistemiyle fiilen yönetimde istikrar elde edilmiştir. Türkiye, tarihinin yönetim ve siyasi istikrar bakımından en istikrarlı dönemini yaşamaktadır” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!