Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Güney Marmara bayramı Liman AVM’de geçirdi

Bandırma’nın ilk ve Güney

Bandırma’nın ilk ve Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan Liman Bandırma AVM’yi 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde toplam 282 bin 967 kişi ziyaret etti. Arife günündeki ziyaretçi sayısı ise 29 bin 540 kişi olarak açıklandı. İstanbul ve İzmir’e 2 saatlik bir yakınlıkta bulunan Liman Bandırma Alışveriş Merkezi, 6 yıl önce açıldı. Bandırma’nın yanı sıra çevre ilçelerinde cazibe merkezi olan Liman Bandırma AVM’nin, ziyaretçilerinin yaklaşık yüzde 90’ı bayram alışverişini yaparak AVM’den ayrıldı.

-Kaliteli hayat tarzı sunuyor
Büyükşehirlerdeki birçok alışveriş merkezinden daha fazla ziyaretçi çeken Liman Bandırma AVM, Yenikapı – Bandırma feribotunu kullanan ve İstanbul’dan İzmir’e karayoluyla hareket eden yolcularında uğrak noktası haline geldi. 55 markası ile Bandırma ve çevresinde yaşam standartlarını artıran Liman Bandırma AVM’nin yatırımı Ayhanlar Holding tarafından yapıldı. Liman Bandırma AVM, 23 bin metrekare kiralanabilir alanıyla Güney Marmara Bölgesi’nin Avrupa standartlarındaki ilk alışveriş mekânı olma unvanını da elinde bulunduruyor.
İstanbul ve İzmir’e yakınlığından dolayı yaşam temposunun arttığı Bandırma’ya kaliteli hayat alanları sunan Liman Bandırma AVM, ayrıca Güney Marmara Bölgesi’nin trend ve eğlence merkezi oldu. Ferah alışveriş ortamının yanı sıra gün ışığından maksimum derecede faydalanan tavan yapısıyla dikkat çeken Liman Bandırma AVM modern mimarisi ve kolay ulaşılabilme gibi imkânıyla da Güney Marmara’nın tercihleri arasındaki yerini koruyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İvrindi Belediye Başkanı Önder Lapanta
Sıradaki Haber Başkan Sünnet Törenlerine Katıldı