Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Güreşçioğlu: başarılarımıza başarı katacağız

AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cihan Güreşçioğlu, “AK Parti Balıkesir il ve ilçe teşkilatları olarak her zaman sahadaki aktifliğimiz arttırarak bu seçimde de başarıya ulaşacağız”dedi.

AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Bölge Koordinatörü Cihan Güreşçioğlu, Türkiye’nin bir kez daha AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan‘ın erken seçim kararıyla tarihi bir sürecin içerisine girdiğini söyledi. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimle Cumhuriyet tarihimizde ilk kez Başkanlık Sistemine geçmiş olacağının altını çizen Güreşçioğlu “Türkiye için ileri demokrasi için her zaman büyük adımlar atan AK Partimiz bu geçiş süreciyle birlikte ülkemizin yükselişine önemli bir ivme kazandıracaktır” ifadesini kullandı.

-Ülkemize ve Balıkesir’imize hayırlı olsun
Önümüzdeki süreçte AK Parti Balıkesir il ve ilçe teşkilatları olarak her zaman sahadaki aktifliğini arttırarak bu seçimde de başarıya ulaşacaklarının altını çizen Güreşçioğlu “Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan 24 Haziran 2018 seçim tarihinde, Balıkesir’de her zaman sahada olan teşkilatlarımız yeni başarılarına yenilerini eklemek için İl Başkanımız Hasan Demiraslan’ın koordinasyonunda çalışmalarımıza daha da hız vererek devam edeceğiz.Türkiye’nin ayağındaki prangaları yeni yönetim sistemiyle inşallah kıracağız. Önümüzdeki süreç ülkemize, Balıkesir’imize, aziz milletimize ve AK Parti ilçe teşkilatlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Mart yerel seçimlerinde Balıkesir
Sıradaki Haber 5 SENEDE 50 SENELİK HİZMET